Kolegové a klienti

Řízení projektů a optimalizace procesů

Spolupracoval jsem s Danielou v období „hypoteční krize“ na klíčovém projektu, jehož cílem byla automatizace vymáhacího procesu. Na základě této zkušenosti mohu konstatovat, že Daniela je jako projektový manažer vysoce efektivní, spolehlivá a časově flexibilní. Velice oceňuji její schopnost být maximálně důslednou, nicméně nikdy ne na úkor dosažení výsledku, k čemuž jí pomáhaly mimo jiné i vynikající komunikační dovednosti. Díky jejím manažerským schopnostem se nám podařilo realizovat uvedený projekt v relativně krátkém čase.

Řízení projektů a optimalizace procesů

I know Daniela as a skilled and experienced person in many fields (see her profile, WYSIWYG). However I’ve found the ability for self-education and the ability to connect people as the most exceptionell. She is a great team member as well as solitiaire. This statement is designed to be „recommendation“ and therefore, let me be simple and clear: Cooperation with Daniela is highly recommened (by me)!

Řízení projektů a procesů

I spent 10 years working with Dana on various projects including IT transformation and I still consider it as very valuable experience for me. As a project manager, she is able to lead projects with natural respect and gains willingness of people to follow her direction. She has high level of responsibility and effective delivery. Dana is perfectionist in terms of project’s methodology but at the same time flexible enough to adapt to the changing business needs. She has excellent communication skills and the ability to connect IT and Business. She is very supportive and I really appreciated that she can build mutual trust between people. Dana is also very experienced business analyst, who has always brought a significant added value to the various projects and IT deliveries. I can state with the confidence that Dana is very responsible and motivated person with high degree of integrity. Based on my personal experience, I believe that she will be a very valuable addition to any institution and I would really like to work with her again.

Ladislav ŠimíčekLadislav Šimíček, IT manager

Řízení projektů a procesů

Daniela pracovala jako projektový manager, později jako procesní manager. Má velmi dobrý tah na branku, to považuji za klíčové především pro roli projektového manažera. Když se k tomu přidají dobré organizační schopnosti, analytické myšlení, pracovitost, svědomitost a vysoká míra odpovědnosti, tak si každý šéf může hodit nohy na stůl s vědomím toho, že o projekty bude dobře postaráno 🙂

Řízení procesů – mentoring

Daniela byla u mých procesních začátků. Byla velmi důsledná, až někdy přísná. Naučila mě vytrvalosti. Do dnes jsem  jí za to vděčný. 

Organizace práce

Daniela mi během konzultace dala cenné rady.
Jako virtuální asistentka jsem využila například doporučení, že při první schůzce s klientem je dobré mít připraveno své portfolio přehledu práce, které mohu klientovi nabídnout.
Své činnosti jsem si sepsala a klientovi vytiskla. Byl překvapen mým záběrem práce a naše spolupráce se velmi rychle rozšířila.
Dále jsem si s Danielou ujasnila, jak přistupovat ke svým klientům, pokud jich mám více a jak je obsluhovat tak, abychom byli všichni spokojeni. Systém matice prioritizace je zde na místě a pomáhá se uklidnit a ujasnit si, kolik času mohu každému klientovi systematicky věnovat.

Renáta SzabováRenáta Hošková Szásová, Pomůžeme vyhledáme

Konzultace – příprava projektu

Konzultace mi byla velice přínosná v tom, že jsem si uvědomila, že je opravdu nutné umět si alespoň hrubě nastínit celý projekt, abych poznala, že je pro moji vizi vhodný. Nejhorší by totiž bylo, kdybych mu věnovala spoustu času a nakonec z projektu nebyly ani finance, ani energie. Během konzultace jsem poznala oblasti, kterým je vhodné se věnovat a jak bych si projekt měla rozkouskovat. Zjistila jsem, co vše si musím v projektu uvědomit a jak všechny oblasti skloubit dohromady. Během hovoru jsem si zvědomila spoustu aha momentů.

Kateřina PolreichováKateřina Polreichová, Podnikatelka

Řízení projektů

Na Daniele jako projektovém manažerovi si kromě spolehlivosti, flexibility a efektvity cením zejména schopnost odlišit důležité od nedůležitého a to jak dokáže komunikovat jak se stakeholdery tak se členy projektových týmú. Řízení projektových rizik, řízení očekávání a řízení dodávky/týmu vnímám jako silné stránky Daniely. Budu rád, budu-li mít v budoucnu možnost s Danielou opět spolupracovat.

Rudolf ČermákRudolf Čermák, Head of IT development

Optimalizace procesů

Osobně se považuji za vcelku organizovaného jedince, který má rád ve všem pořádek a snaží se ho udržet. Řekla bych, že i v podnikání jsem se o něco takového pokoušela. O to víc jsem byla zvědavá, co se z konzultace s Danielou vyvrbí. Jaké bylo moje překvapení! Na dvouhodinové konzultaci se mnou Daniela prošla vše, co se týkalo organizace mojí práce a všech procesů, vyptávala se na ty nejmenší detaily, ptala se na souvislosti, které mě ani nenapadly a hlavně hned z rukávu tahala nápady a řešení, jak všechno zjednodušit a zefektivnit. Jen chvíli po té, co naše Zoom setkání skončilo mi poslala doslova svatý grál, kdy se jí s naprostou lehkostí podařilo zkombinovat tři pro mě časově i energeticky vyčerpávající kroky v jeden jediný a navíc rychlý a jednoduchý. Prostě sen! Nakonec mi ještě poslala podrobný dokument, s navrhovanými změnami a úpravami, aby mi všechny procesy pěkně klapaly a byly k prospěchu. Danielu a její konzultaci rozhodně doporučuji, i když máte pocit, že není, co zlepšovat, protože ono vždycky je. Její přístup je profesionální a zároveň přátelský a navrhovaná řešení opravdu šitá na míru.

Ven AvenirVen Avenir, designérka

Mentoring – projekty, procesy

Daniela je moja mentorka skoro 5 mesiacov. Spoznali sme sa na práci pre jeden projekt, kde riešila procesy. Vyhovuje mi jej  štruktúrovanosť, systém, schopnosť posunúť informácie tak, aby boli ihneď použiteľné a uchopiteľné. Daniela mi odporučila online nástroje, ktoré mi vyhovujú a som schopná ich denne aj používať a využívať. Vďaka nim mám nadhľad, uľahčenú prácu, šetrím čas a nemusím dohľadávať množstvo papierikov, ktoré milujem. Naučila som sa plánovať si svoj čas a používať priority. Nerobím zbytočné veci, darí sa mi lepšie držať konzistenciu. A v neposlednej rade sa mi darí lepšie skĺbiť prácu s rodinou. Spoluprácu s Danielou rozhodne odporúčam.

Konzultace – procesy

Na Danielu jsem se obrátila v okamžiku, kdy se mi podnikání hodně rozrostlo a vnímala jsem, že už potřebuju více plánovat a vnést chytře zorganizovaný systém do mého dosavadního chaosu. Chtěla jsem si rovnou nechat poradit od někoho zkušeného, abych nemusela vše testovat sama metodou pokus-omyl. Na konzultaci jsem vzala i svou asistentku, takže jsme s Danielou rovnou řešily i to, co a jak na ni můžu v nově nastaveném systému delegovat. Daniela mi navrhla řešení přesně pro můj typ podnikání, takže jsem neměla pocit, že bych šla s kanónem na vrabce a zaváděla složité systémy tam, kde to není potřeba. Konzultaci s Danielou doporučuju všem podnikatelkám, které si chtějí začít budovat fungující systémy a efektivněji využívat čas.

Mentoring – procesy a efektivita

Moje první „setkání“ s Danielou bylo online, kdy jsem zhlédla rozhovor na téma projektové řízení a procesy. Když jsem Danielu oslovila s žádostí o mentoring, netušila jsem, v čem všem potřebuji poradit, v čem konkrétně potřebuji její pomoc. Už při vstupním telefonickém rozhovoru se však prolomily ledy. Daniely otázky mě přesně navedly na takové odpovědi, ze kterých jsme byly obě schopné udělat si jasno: já v tom, co potřebuji (vy)řešit a Daniela v tom, jakou cestou a jakými způsoby mě navede ke zlepšení a ukáže mi cestu. Ze spolupráce jsem nadšená, i když zatím se můžeme setkávat jen online. Daniela je velmi empatická, umí věci pojmenovat, když to úplně nedokážu já sama. Poskytuje mi zcela konkrétní návody k nastavení procesů a priorit, dává návrhy online aplikací a ukazuje mi jejich používání. Je velice svědomitá a pečlivá, po každém mentoringu mi dává další zpětnou vazbu a navrhuje způsoby řešení, na kterých pak já pracuji, které aplikuji. První část našeho mentoringu se blíží ke konci, ale já jsem si s Danielou už domluvila další spolupráci. Mé pracovní týdny a dny dostávají pevný řád, umím si stanovovat si priority, daří se mi nastavovat si procesy a dosahovat cílů. Jsem vyrovnanější, klidnější, výkonnější. Daniely práce si moc vážím a spolupráci s ní s čistým svědomím doporučuji.

Renáta Juráčková spolumajitelka Vše pro akceRenáta Juráčková, Spolumajitelka Všeproakce.cz

Konzultace – Evidence úkolů

Daniela mi dala do ruky účinný a smysluplný nástroj, který mi pomohla nastavit tak, aby perfektně vyhovoval mým potřebám. Já jsem jí dopředu řekla, co od nástroje potřebuji, co potřebuji evidovat a proč. Ona dopředu promyslela strukturu tak, aby co nejlépe vyhovovala mým požadavkům a potřebám. Při hovoru jsme spolu vše prošly, ona mi vysvětlila, proč by doporučovala toto konkrétní nastavení a jaké jsou další varianty a možnosti softwaru. Také mi ukázala možnosti propojení s dalšími nástroji. Co se týká procesů a jejich nastavení, automatizace a zjednodušení, je Daniela rozhodně člověk, na kterého se chcete obrátit. Ví, o čem mluví, a je schopná Vám prakticky pomoct. S ní to není jen teorie, ale rovnou i praxe.

Monika BouškováMonika Boušková, Asistentka pro web

Konzultace – příprava projektu, procesy

Měla jsem tu čest využít konzultace, která trvala 2 hodiny. V první části jsme řešily nastavení stávajících procesů, v druhé části, jak si udělat analýzu nového projektu. Díky přehlednému návodu jsem si byla schopna vytvořit vlastní analýzu projektu pohodlně online a tak, abych na nich důležitého nezapomněla. Také si vést evidenci příspěvků na sociální sítě v přehledné a jednoduché formě. Musím říct, že Daniela byla perfektně připravená a měla pro mě nachystané názorné ukázky. Bylo vidět, že je na dané téma expertka a hlavně, že ji to nesmírně baví. Během konzultace jsem získala spoustu užitečných tipů a poznala nové online nástroje, které určitě hned zařadím do praxe. Pokud si nevíte rady s projektem nebo s nastavením procesů, služby Daniela určitě doporučuji.

Kateřina PolreichováMichaela Vajdová, Podnikatelka

Konzultace – příprava projektu

Danielin komunikačný štýl je vecný a zrozumiteľný. Ukázala mi úžasný prostriedok k tvoreniu komplexného plánu pre veľké projekty, na ktoré nestačí diár- Mind Maps. Bola som fascinovaná! Názorne mi ukázala, ako sa pracuje s jednotlivými aplikáciami (Mind Maps, Trello). Daniela mi na konzultácii poskytla široké množstvo prostriedkov, ktoré by som ja sama hľadala a spoznávala neprimerane dlhú dobu. Ale Daniela, ako odborníčka na plánovanie skondenzovala svoje dlhoročné skúsenosti a na konzultácii mi poskytla presne tie, ktoré sa hodia pre moje podnikanie.

Michaela RůžičkováMichaela Růžičková, Podnikatelka

Konzultace – evidence klientů

Daniela je prostě jednička. Pokud něčemu nerozumím, neshodí mě, vše vysvětlí, mohu se doptávat a řekne mi to vždy z jiné strany, až to pochopí i naprostý laik v procesech jako já. Vypadá to, že po dlouhé době, jsem díky ní našla systém pro evidenci klientely, který bude skutečně fungovat. Moc se těším na další přínosy a další spolupráci, která jistě nastane.

Eva ŘíhováEva Říhová, Podnikatelka