Každé podnikání na cestě k růstu narazí na strop.

Budete se muset rozhodnout.

One man/woman show, nebo postupnými krůčky delegovat, začít tvořit tým?

Pod stropem už nebude dostatek času všechno rozmyslet, připravit a najít ty správné lidi.

Budete hasit požár. Nenechte se zbrzdit! Připravte se na růst včas.

Zápasíte už teď s časem? Je ta nejvyšší chvíle začít.

Provedu vás celým procesem tvoření týmu a delegování, od nápadu až k realizaci, a podpořím na vaší cestě.

Žádný postup přes kopírák. Co podnikání, to originál.

 • DOBA TRVÁNÍ: 3 měsíce

 • FORMA: 7 hodinových individuálních on-line setkání s frekvencí 1 za 14 dní

 • ZAHÁJENÍ: Do jednoho týdne od uhrazení faktury

 • ZÁMĚR: Podnikat efektivně, uvolnit si ruce pro strategické činnosti, hlavu pro kreativní nápady a vytvořit prostor pro růst podnikání.

 • JE VHODNÝ PRO: Pokročilejší podnikatelky/e, které/ří mají jasno v tom, kam směřují a ví, že jejich business nebude jen one woman/man show.

 • NENÍ VHODNÝ PRO: Začínající podnikatelky/e, které/ří ještě nemají jasno v základních stavebních kamenech svého podnikání (vize, cíle, strategie).

Cena: 9.975,- Kč

7 individuálních konzultací

přístup do databáze postupů

REZERVOVAT TERMÍN

Informace

JAK TO BUDE PROBÍHAT

 • Rezervujte si termín.

 • Při rezervaci termínu vyberte MENTORING.

 • Na e-mail vám dorazí událost, součástí bude link na on-line videokonferenční hovor.

 • V dalším e-mailu obdržíte k úhradě fakturu.

 • Během prvního setkání vyjasníme proč, cíl, kam míříte a navrhneme postup.

 • Následujících 6 setkání vás provedu výběrem činností, nastavením jednoduchého systému i komunikace, včetně výběru nástrojů, sepsáním postupů, procesem hledání lidí i nastavením spolupráce.

 • Předám vám své zkušenosti s vedením lidí.

 • Zabrousíme i do oblasti priorit a plánování.

 • Z konzultace si můžete pořídit pro vlastní potřebu video záznam.

 • V rámci konzultace není reálné provádět detailní analýzu činností a navrhovat jejich konkrétní zjednodušení. Analýza je časově náročná.

 • V ceně není čas na komunikaci mimo konzultace a případná dolaďování v mezičase.

 • Získáte přístup do vznikající databáze postupů.

Reference

CO ŘÍKAJÍ NA SPOLUPRÁCI

Konzultace – delegování a procesy

S Danielou jsem měla zatím jednu konzultaci, během které vymyslela systém, která, až nastane čas, prostě jen předám asistentce (v mém případě tedy nevirtuální). Zároveň popsala, jak k tomu předání potom přistupovat. Další konzultaci mám rozhodně v plánu, tentokrát na témata kontroly a taky rezervačního systému. Rozhodně nabídky využijte!

Workshop – delegování a spolupráce v týmu

Daniela je úžasná! Znám ji už přes rok a minulý týden vedla workshop v mém mastermindu a zase nám ukázala jiný pohled na delegování a tvorbu procesů. Pokud jste přehlcení a máte pořád pocit, že musíte někam spěchat – tak Daniela je vaše cesta ven!

Mentoring – procesy a efektivita

Moje první „setkání“ s Danielou bylo online, kdy jsem zhlédla rozhovor na téma projektové řízení a procesy. Když jsem Danielu oslovila s žádostí o mentoring, netušila jsem, v čem všem potřebuji poradit, v čem konkrétně potřebuji její pomoc. Už při vstupním telefonickém rozhovoru se však prolomily ledy. Daniely otázky mě přesně navedly na takové odpovědi, ze kterých jsme byly obě schopné udělat si jasno: já v tom, co potřebuji (vy)řešit a Daniela v tom, jakou cestou a jakými způsoby mě navede ke zlepšení a ukáže mi cestu. Ze spolupráce jsem nadšená, i když zatím se můžeme setkávat jen online. Daniela je velmi empatická, umí věci pojmenovat, když to úplně nedokážu já sama. Poskytuje mi zcela konkrétní návody k nastavení procesů a priorit, dává návrhy online aplikací a ukazuje mi jejich používání. Je velice svědomitá a pečlivá, po každém mentoringu mi dává další zpětnou vazbu a navrhuje způsoby řešení, na kterých pak já pracuji, které aplikuji. První část našeho mentoringu se blíží ke konci, ale já jsem si s Danielou už domluvila další spolupráci. Mé pracovní týdny a dny dostávají pevný řád, umím si stanovovat si priority, daří se mi nastavovat si procesy a dosahovat cílů. Jsem vyrovnanější, klidnější, výkonnější. Daniely práce si moc vážím a spolupráci s ní s čistým svědomím doporučuji.

Renáta Juráčková spolumajitelka Vše pro akceRenáta Juráčková, Spolumajitelka Všeproakce.cz

Mentoring – projekty, procesy

Daniela je moja mentorka skoro 5 mesiacov. Spoznali sme sa na práci pre jeden projekt, kde riešila procesy. Vyhovuje mi jej  štruktúrovanosť, systém, schopnosť posunúť informácie tak, aby boli ihneď použiteľné a uchopiteľné. Daniela mi odporučila online nástroje, ktoré mi vyhovujú a som schopná ich denne aj používať a využívať. Vďaka nim mám nadhľad, uľahčenú prácu, šetrím čas a nemusím dohľadávať množstvo papierikov, ktoré milujem. Naučila som sa plánovať si svoj čas a používať priority. Nerobím zbytočné veci, darí sa mi lepšie držať konzistenciu. A v neposlednej rade sa mi darí lepšie skĺbiť prácu s rodinou. Spoluprácu s Danielou rozhodne odporúčam.