Máte toho nad hlavu a nevíte co dřív? Nestíháte?

Chystáte se delegovat a nevíte co, a jak na to?

Máte v hlavě projekt či podnikání a nevíte kde začít?

Projekt drhne a nevíte si rady?

Hledáte jednoduchý systém pro evidenci úkolů,

vašich klientů či pro podporu práce v týmu na dálku?

Společně najdeme jednoduché řešení.

Cena: 1.500,- Kč

hodinová konzultace

REZERVOVAT TERMÍN

Informace

JAK TO BUDE PROBÍHAT

  • Rezervujte si termín.

  • Při rezervaci termínu vyberte KONZULTACE.

  • Na e-mail vám dorazí událost, součástí bude link na on-line videokonferenční hovor.

  • V dalším e-mailu obdržíte k úhradě fakturu.

  • V čase konzultace si zajistěte plné soustředění.

  • Z konzultace si můžete pořídit pro vlastní potřebu video záznam.

  • V rámci konzultace není reálné provádět detailní analýzu činností a navrhovat jejich konkrétní zjednodušení. Analýza je časově náročná.

Reference

CO ŘÍKAJÍ NA SPOLUPRÁCI

Konzultace – procesy

Na Danielu jsem se obrátila v okamžiku, kdy se mi podnikání hodně rozrostlo a vnímala jsem, že už potřebuju více plánovat a vnést chytře zorganizovaný systém do mého dosavadního chaosu. Chtěla jsem si rovnou nechat poradit od někoho zkušeného, abych nemusela vše testovat sama metodou pokus-omyl. Na konzultaci jsem vzala i svoji asistentku, takže jsme s Danielou rovnou řešily i to, co a jak na ni můžu v nově nastaveném systému delegovat. Daniela mi navrhla řešení přesně pro můj typ podnikání, takže jsem neměla pocit, že bych šla s kanónem na vrabce a zaváděla složité systémy tam, kde to není potřeba. Konzultaci s Danielou doporučuju všem podnikatelkám, které si chtějí začít budovat fungující systémy a efektivně využívat čas.

Konzultace – evidence úkolů

 Daniela mi dala do ruky účinný a smysluplný nástroj, který mi pomohla nastavit tak, aby perfektně vyhovoval mým potřebám. Já jsem jí dopředu řekla, co od nástroje potřebuji, co potřebuji evidovat a proč. Ona promyslela strukturu tak, aby co nejlépe vyhovovala mým požadavkům a potřebám. Při hovoru jsme spolu vše prošly, ona mi vysvětlila, proč by doporučovala toto konkrétní nastavení a jaké jsou další varianty a možnosti softwaru. Také mi ukázala možnosti propojení s dalšími nástroji. Co se týká procesů a jejich nastavení, automatizace a zjednodušení, je Daniela rozhodně člověk, na kterého se chcete obrátit. Ví, o čem mluví, a je schopná Vám prakticky pomoct. S ní to není jen teorie, ale rovnou i praxe.

Monika BouškováMonika Boušková, Asistentka pro web

Konzultace – příprava projektu

Konzultace mi byla velice přínosná v tom, že jsem si uvědomila, že je opravdu nutné umět si alespoň hrubě nastínit celý projekt, abych poznala, že je pro moji vizi vhodný. Nejhorší by totiž bylo, kdybych mu věnovala spoustu času a nakonec z projektu nebyly ani finance, ani energie. Během konzultace jsem poznala oblasti, kterým je vhodné se věnovat a jak bych si projekt měla rozkouskovat. Zjistila jsem, co vše si musím v projektu uvědomit a jak všechny oblasti skloubit dohromady. Během hovoru jsem si zvědomila spoustu aha momentů.

Kateřina PolreichováKateřina Polreichová, Podnikatelka